Logo firmy Dach-met. Kliknij by przejść do strony głównej
strona główna    o naszej firmie Witamy  w poniedziałek 22 lipca 2024 r.  
:: O naszej firmie
:: Certyfikaty,
   podziękowania
:: Logo
  O naszej firmie
Firma PPHU Dach-Met istnieje na rynku od 1979 roku. Początkowo był to zakład rzemieślniczy świadczący usługi dekarsko-blacharskie. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił rozszerzyć dotychczasowe usługi o produkcję i handel. Lata pracy i doświadczeń oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości, które znajdują swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, zakładach usługowych, przemysłowych i budynkach wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji systemów rynnowych z blach ocynkowanych, powlekanych i metali kolorowych. Ponadto wykonujemy obróbki blacharskie na indywidualne zamówienie.

Posiadamy bogatą ofertę handlową renomowanych producentów materiałów pokryciowych i akcesorii dachowych.

W ramach naszych usług przy wyborze materiałów pokryciowych i orynnowania zapewniamy fachowe doradztwo. Pomiar dachu, optymalizację komputerową połaci dachowych i kosztorys wykonujemy bezpłatnie. Nowoczesne zaplecze produkcyjne oraz wieloletnia współpraca z czołowymi firmami budowlanymi gwarantuje szybkie terminy realizacji zamówień. W zakresie montażu pokryć dachowych oferujemy usługi profesjonalnych ekip dekarskich, które wykonają dach w sposób rzetelny i fachowy.

W naszej działalności przede wszystkim stawiamy na zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.                  wsteczdo góry    
  poleć naszą stronę nasz adres: Franopol 11, 96-200 Rawa Mazowiecka. Zapraszamy !!
  ustaw jako startową
 strona główna   o firmie   oferta   do pobrania    kontakt   dojazd